Χαράλαμπο Σταμάτη

Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2017 19:06

ENZYMIKH BIOTEXNOΛΟΓΙΑ & NANOBIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ)

To επόμενο εργαστήριο του μαθήματος θα γίνει σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα  στο

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΤΗΡΙΟ Ε2 1ος ΟΡΟΦΟΣ

ΟΜΑΔΑ 1  ΔΕΥΤΕΡΑ 30/10 ώρα 13:00 

Χριστίνα Γκουντέλου

Βαγγέλης Μανουσάκης.

Γκουντέλου Χριστίνα

Κυριακούλλα Πογιατζή

Νάτση Αμαλία

Μεροδουλάκη Αικατερίνη .
Ευτέρπη Κορακάκη,

Ναταλία Αζναουρίδου

Ραφαέλλα Ποχάνη

Πρωτοπαπά Μαρία

Παναγιώτα Κοντογεωργίου

Κίτσου Κατερίνα 

 

OMAΔΑ 2   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/11 ώρα 9:00

Λάζης Γιάννης

Μωραΐτης Ηλίας 

Μανουσάκης Βαγγέλης 

Φρυδα Αμαλία 

Χρυσανθοπουλος Γιάννης 

Μπακρατσάς Γεώργιος 

Κουρνούτης Αθανάσιος,

Μόορεν Ευαγγελία Δήμητρα

Μπέστα Σιμώνη.

Περβίζου Δέσποινα

Νίκου Νικολέτα

Καρυπίδου Ξανθούλα

 

ΟΜΑΔΑ 3  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/11 ώρα 9:00

Κουριώτη Καλλιόπη

Χριστοφίδη Μαρίνα

Καρπενησιώτη Ευδοξία

Αλατζόγλου Χριστίνα

Γκέλης Κωνσταντίνος

Σπύρου Σταματία

Σάββου Γιαννούλα

Τριαντοπούλου Ευαγγελία

Μέλλιος Θωμάς

Δανάη Κωνσταντίνα Καραγκιοζέλη

Νικολέτα Ρήγα Α.Μ.

Μουντάκη Ελεάνα

Μουστακλή Ευθαλία

Σκαρμαλιωράκη Σαλώμη

Παρακαλούνται οι φοιτητές που παρακολουθούν τα μαθήματα ΕΝΖΥΜΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑΝΟΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΩΡΙΑ & ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ), αλλά και αυτοί παλαιοτέρων ετών,  να ελέγξουν στο επισυναπτόμενο αρχείο τα στοιχεία τους, ώστε να δηλωθούν μέσω της Γραμματείας στο σύστημα CRONOS  Σε περίπτωση που κάποιος θέλεις κάτι να αλλάξει/προσθέσει να με ενημερώσει με e-mailμέχρι τη Δευτέρα 16/10

Οι φοιτητές της ομάδας Α (δείτε παρακάτω) θα κανουν την 1η άσκηση την Παρασκευή 13/10 ώρα 9πμ στην αιθουσα υπολογιστών του μεταβατικού

Οι υπόλοιποι φοιτητές που δεν περιλαμβάνονται στην ομάδα Α και έχουν δηλώσει τη συμμετοχή τους στο εργαστήριο θα κάνουν την 1η άσκηση την Παρασκευή 20/10 την ίδια ώρα και στο ίδιο μέρος

ΟΜΑΔΑ Α

Λάζης Γιάννης 1589

Μωραΐτης Ηλίας 1611

Μανουσάκης Βαγγέλης 1435

Φρυδα Αμαλία 1654

Χρυσανθοπουλος Γιάννης 1660

Μπακρατσάς Γεώργιος 1606

Κουρνούτης Αθανάσιος 1583

Μόορεν Ευαγγελία Δήμητρα 1601

Μπέστα Σιμώνη. 1608

Περβίζου Δέσποινα 1626

Νίκου Νικολέτα 1616

Καρυπίδου Ξανθούλα  1575

Κουριώτη Καλλιόπη 1423

Χριστοφίδη Μαρίνα  1525

Καρπενησιώτη Ευδοξία 1413

Ευτέρπη Κορακάκη 1580,

Ναταλία Αζναουρίδου 1534,

Ραφαέλλα Ποχάνη 1235

Παναγιώτα Κοντογεωργίου 1579

Αλατζόγλου Χριστίνα 1535

Γκέλης Κωνσταντίνος 1548

Σπύρου Σταματία 1642

Οι φοιτητές που περιλαμβάνονται στην ομάδα Α (δείτε παρακάτω) θα κάνουν την πρώτη άσκηση την Παρασκευή 13/10 ώρα 9πμ στην αίθουσα υπολογιστών του Μεταβατικού κτηρίου

Οι υπόλοιποι φοιτητές που έχουν δηλώσει το εργαστήριο του μαθήματος και δεν περιλαμβάνονται στην ομάδα Α  θα κανουν την πρώτη άσκηση την Παρασκευή 20/10 την ίδια ώρα και στην ίδια αίθουσα

 

ΟΜΑΔΑ Α

Λάζης Γιάννης 1589

Μωραΐτης Ηλίας 1611

Μανουσάκης Βαγγέλης 1435

Φρυδα Αμαλία 1654

Χρυσανθοπουλος Γιάννης 1660

Μπακρατσάς Γεώργιος 1606

Κουρνούτης Αθανάσιος 1583

Μόορεν Ευαγγελία Δήμητρα 1601

Μπέστα Σιμώνη. 1608

Περβίζου Δέσποινα 1626

Νίκου Νικολέτα 1616

Καρυπίδου Ξανθούλα  1575

Κουριώτη Καλλιόπη 1423

Χριστοφίδη Μαρίνα  1525

Καρπενησιώτη Ευδοξία 1413

Ευτέρπη Κορακάκη 1580,

Ναταλία Αζναουρίδου 1534,

Ραφαέλλα Ποχάνη 1235

Παναγιώτα Κοντογεωργίου 1579

Αλατζόγλου Χριστίνα 1535

Γκέλης Κωνσταντίνος 1548

Σπύρου Σταματία 1642

 

 

Οι παρουσιάσεις ΄των εργασιών θα γίνουν (κατόπιν συννενόησης με τους φοιτητές) στην αίθιυσα Δ το υπογείου σύμφωνα με το πρόγραμμα

Ομάδα 1   24/5 ώρα 9πμ

Ομάδα 2   24/5 ώρα 12 μμ

Ομάδα 3    31/5 ώρα 9πμ

Ομάδα 4    31/5 ώρα 12 μμ

 

 

Η επόμενη εργαστηριακή άσκηση αφορά στις ασκήσεις 9 & 10 του οδηγού

Η επόμενη εργαστηριακή άσκηση αφορά στις ασκήσεις 9 & 10 του οδηγού

Η βαθμολογία του γραπτού τεστ στη θεωρία του εργαστηρίου έχει αναρτηθεί στο e- course του μαθήματος

Oι παρουσιάσεις των εξαμηνιαίων εργασιών στο μάθημα της Βιοτεχνολογίας θα γίνουν στον χώρο του εργαστηρίου σύμφωνα με το πρόγραμμα

1η ομάδα Τετάρτη 25/5 ώρα 9

2η ομάδα Τετάρτη 25/5 ώρα 12

3η ομάδα Τετάρτη 1/6 ώρα 9

4η ομάδα Τετάρτη 1/6 ώρα 12

Η παρουσίαση θα γίνει σε powerpoint και ο χρόνος παρουσίασης θα είναι 10’

Για όλους τους φοιτητές η παράδοση των εργασιών (σε κείμενο word, σύμφωνα με τις οδηγίες που σας έχουν δοθεί) θα πρέπει να γίνει μέχρι την Τρίτη 24/5 ώρα 12μμ στην κα Α. Πολύδερα

Παρασκευή, 05 Ιουνίου 2015 12:16

Εργασίες Βιοτεχνολογίας

Οι φοιτητές που επιθυμούν να δουν τις διορθωμένες εργασίες τους στα πλαίσια
του μαθήματος της Βιοτεχνολογίας θα πρέπει να προσέλθουν στο εργαστήριο της Βιοτεχνολογίας
(κτήριο Ε2 1ος όροφος) σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα

ΟΜΑΔΑ Α ΔΕΥΤΕΡΑ 8/6 ώρα 13¨30-14¨15

ΟΜΑΔΑ Β ΤΡΙΤΗ 9/6 ώρα 11¨15-12¨00

ΟΜΑΔΑ Γ ΤΡΙΤΗ 9/6 ώρα 12¨15-13¨00

ΟΜΑΔΑ Δ ΤΡΙΤΗ 9/6 ώρα 13¨15-14¨00

Σελίδα 1 από 2