Αικατερίνη Ψαρροπούλου

Μου το έστειλαν και σας το προωθώ. Αν θέλετε πληροφορίες γράψτε τους, εγώ δεν γνωρίζω κάτι περισσότερο.

Τετάρτη, 25 Αυγούστου 2021 13:56

Φυσιολογία Ι και ΙΙ

Οι ανακοινώσεις βγαίνουν στο e-course, βγήκε μόλις η πρώτη για την Φυσιολογία Ι. Οσοι/ες έχετε πρόβλημα εισόδου στο e-course γράψτε μας τώρα να το λύσουμε.

Ελαβα το συνημμένο και σας το προωθώ για τυχόν ενδιαφερόμενες φοιτήτριες

Αναβάλλεται το αυριανό μάθημα λόγω της ανακοινωθείσας συνάντησης τέταρτου έτους. Οι ώρες θα αντικατασταθούν ως εξής:

Παρασκευή 2-3

Δευτέρα 4-6 (θα προστεθεί μία ώρα στο μονόωρο μάθημα)

Οι εργαστηριακές ασκήσεις αρχίζουν την Δευτέρα στο εργαστήριο Πληροφορικής (Μεταβατικό, 1ος όροφος) τις ώρες και για τις ομάδες που έχουν ανακοινωθεί

Εχουν αναρτηθεί στο e-course.

Οποιος θέλει να δει το γραπτό του ας απευθύνεται στον κο Λαμπρακάκη (και για τα δύο μαθήματα) και από τις 1 Οκτ. και μετά και στην κα Ψαρροπούλου

Σας στέλνω νεώτερη ανακοίνωση που περιέχει το πρόγραμμα. [υπενθυμίζω η συμμετοχή φοιτητών είναι δωρεάν]

Επίσης ας γνωρίζετε τα εξής

-Το ECNP session είναι δωρεάν και αφορά όλους (δείτε πρόγραμμα επίσης)

-Τέλος, το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου στις 21:30 θα διοργανώσουμε το πάρτυ του συνεδρίου σε ένα club πίσω από το Χίλτον (παλιό Νόστος) με live dance music (80’s-90’s). Η είσοδος θα είναι 5 ευρώ και τα έσοδα θα συμβάλουν στην επιτυχία της συγκεκριμένης εκδήλωσης, αλλά και του συνεδρίου. Παρακαλούμε ενημερώστε τους συνεργάτες, αλλά και άλλους φίλους σας! Θα ακολουθήσει σύντομα άλλο μαιλ με όλες τις λεπτομέρειες.

Αναβάλλεται το σημερινό μάθημα λόγω ασθένειας της διδάσκουσας

Η παρουσίαση της Πτυχιακής που έγινε με την επίβλεψη της Αναπλ. Καθηγήτριας κας Κ. Αντωνίου, με τίτλο "Ρύθμιση της ψυχοδιεγερτικής δράσης της κοκαΐνης από το σύστημα των κανναβινοειδών" θα γίνει την Πέμπτη 30 Οκτωβρίου στις 13:00 στην αίθουσα 4

Παρασκευή, 10 Οκτωβρίου 2014 16:42

Φυσιολογία Ζώων Ι - Εργασίες

Την Τρίτη 14/10 και στην ώρα του μαθήματος (10-11) θα γίνει ενημέρωση των φοιτητών για την έννοια της Λογοκλοπής (Plagiarism) και για τις εξαμηνιαίες εργασίας στο μάθημα (θεματολογία, οδηγίες, βαθμολόγηση). Η ώρα αυτή αντιπροσωπεύει την έναρξη των εργαστηριακών υποχρεώσεων και η παρουσίες είναι υποχρεωτικές.