Αλέξανδρο Δευτεραίο

Τρίτη, 30 Ιουνίου 2015 10:01

Νέο κτίριο ΒΕΤ

BET New building 2

Ανακοινώνεται πως κατά το επόμενο ακαδημαϊκό έτος (2015-2016) αναμένεται η ολοκλήρωση και παράδοση του νέου κτιρίου του Τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών. Το κτίριο είναι συνολικής επιφάνειας 3.500 τμ και βρίσκεται απέναντι από το κτίριο της Διοίκησης (Μεταβατικό). Περιλαμβάνει 8 χώρους φοιτητικών εργαστηρίων και 4 αίθουσες διδασκαλίας, καθώς και 2 αίθουσες βαρέων οργάνων. Σημειώνεται δε πως ο πάγιος και επιστημονικός εξοπλισμός του κτιρίου θα φτάσει το ποσό των 2.350.000€.

BET NEW Building interior 1 BET New building  interior 2

Το εν λόγω ερωτηματολόγιο συμπληρώνεται μετά το πρώτο τρίμηνο από την έναρξη της Διπλωματικής Εργασίας, από τον ασκούμενο φοιτητή, όταν εκπονεί τη διπλωματική του εργασία εκτός Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και ο Επιβλέπων του δεν είναι μέλος του τμήματος ούτε και μέλος ΔΕΠ άλλου τμήματος του ΠΙ.
Παρακαλούμε απαντήστε στις ερωτήσεις, σημειώστε τα σχόλια σας σχετικά με την Διπλωματική Εργασία και υποβάλλετε το ερωτηματολόγιο.

Βρείτε το ερωτηματολόγιο στον παρακάτω σύνδεσμο:

Ερωτηματολόγιο περιοδικής αξιολόγησης διπλωματικής εργασίας