Χαράλαμπο Σταμάτη

Παρασκευή, 08 Νοεμβρίου 2019 09:39

Συνάντηση φοιτητών 4ου έτους

Καλούνται οι φοιτητές του 4ου έτους την Τρίτη 12/11 ώρα 12 στην αίθουσα Β για να συζητηθούν εκπαιδευτικά θέματα που αφορούν στο έτος (αναζήτηση διπλωματικών, πρόγραμμα Eramus, κ.ά)

Η 2η άσκηση του μαθήματος (ΑΣΚΗΣΗ 1 απο τον εργαστηριακό οδηγό) θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα υπολογιστών του μεταβατικού κτηρίου (1ος όροφος) σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα 

ΟΜΑΔΑ Α' – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/11/19 ώρα 9πμ

Σταμάτης Γλάρος 1840
Γιώργος Θεοδωράκης 1850
Θωμάς Κωνσταντίνου 1949
Ελισάβετ Ασλανίδου 1827
Ευτυχία Συμεωνίδου 1772
Κατερίνα Παλιάγκα 1899
Ανδρέας Βάσιος 1832
Αριστοτέλης Λαχανόπουλος 1880
Στέφανος Σωματάκης 1917
Δημήτρης Τσαντής-Ταπεινός 1919
Γρηγόρης Νοταρίδης
Χρυσούλα Τζήμα 1920
Παναγιώτης Μπουραζάνης 1890

ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/11/19 ώρα 9πμ

Κωνσταντίνα Καραμέτση 1857
Δήμητρα Λάνη 1878
Μαρία Τροχοπούλου 1924
Κατερίνα Κατσάνου 1861
Δέσποινα Κυριαζή 1875
Βασιλική Νίκου 1894
Νικόλαος Ιατρίδης 1851
Παναγιώτης Λέντζαρης 1881
Αλέξανδρος Τσελάρης 1926
Αθηνά Κοντοσταλαύκη 1869
Δέσποινα Νότη
Χρυσάνθη Τσίνγκα 1944

Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019 09:42

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (βαθμολογία )

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ EXEI ANEBEI  ΣΤΟ E-COURSE

Παρασκευή, 09 Φεβρουαρίου 2018 10:41

BIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ENAΡΞΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ)

Τα μαθήματα ξεκινούν 12/2 σύμφωνα με το πρόγραμμα

Παρασκευή, 09 Φεβρουαρίου 2018 10:39

BIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ENAΡΞΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ)

Τη Δευτέρα 12/2 ξεκινούν οι παραδόσεις του μαθήματος σύμφωνα με το πρόγραμμα 

Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2017 19:06

ENZYMIKH BIOTEXNOΛΟΓΙΑ & NANOBIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ)

To επόμενο εργαστήριο του μαθήματος θα γίνει σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα  στο

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΤΗΡΙΟ Ε2 1ος ΟΡΟΦΟΣ

ΟΜΑΔΑ 1  ΔΕΥΤΕΡΑ 30/10 ώρα 13:00 

Χριστίνα Γκουντέλου

Βαγγέλης Μανουσάκης.

Γκουντέλου Χριστίνα

Κυριακούλλα Πογιατζή

Νάτση Αμαλία

Μεροδουλάκη Αικατερίνη .
Ευτέρπη Κορακάκη,

Ναταλία Αζναουρίδου

Ραφαέλλα Ποχάνη

Πρωτοπαπά Μαρία

Παναγιώτα Κοντογεωργίου

Κίτσου Κατερίνα 

 

OMAΔΑ 2   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/11 ώρα 9:00

Λάζης Γιάννης

Μωραΐτης Ηλίας 

Μανουσάκης Βαγγέλης 

Φρυδα Αμαλία 

Χρυσανθοπουλος Γιάννης 

Μπακρατσάς Γεώργιος 

Κουρνούτης Αθανάσιος,

Μόορεν Ευαγγελία Δήμητρα

Μπέστα Σιμώνη.

Περβίζου Δέσποινα

Νίκου Νικολέτα

Καρυπίδου Ξανθούλα

 

ΟΜΑΔΑ 3  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/11 ώρα 9:00

Κουριώτη Καλλιόπη

Χριστοφίδη Μαρίνα

Καρπενησιώτη Ευδοξία

Αλατζόγλου Χριστίνα

Γκέλης Κωνσταντίνος

Σπύρου Σταματία

Σάββου Γιαννούλα

Τριαντοπούλου Ευαγγελία

Μέλλιος Θωμάς

Δανάη Κωνσταντίνα Καραγκιοζέλη

Νικολέτα Ρήγα Α.Μ.

Μουντάκη Ελεάνα

Μουστακλή Ευθαλία

Σκαρμαλιωράκη Σαλώμη

Οι παρουσιάσεις ΄των εργασιών θα γίνουν (κατόπιν συννενόησης με τους φοιτητές) στην αίθιυσα Δ το υπογείου σύμφωνα με το πρόγραμμα

Ομάδα 1   24/5 ώρα 9πμ

Ομάδα 2   24/5 ώρα 12 μμ

Ομάδα 3    31/5 ώρα 9πμ

Ομάδα 4    31/5 ώρα 12 μμ

 

 

Η επόμενη εργαστηριακή άσκηση αφορά στις ασκήσεις 9 & 10 του οδηγού

Η επόμενη εργαστηριακή άσκηση αφορά στις ασκήσεις 9 & 10 του οδηγού

Η βαθμολογία του γραπτού τεστ στη θεωρία του εργαστηρίου έχει αναρτηθεί στο e- course του μαθήματος

Σελίδα 1 από 2